Elmalı Mh. 15. Sokak Ömer Lütfi Yalçınkaya İş Merkezi No: 1/3 Muratpaşa - Antalya - TÜRKİYE
Tlf.: +90 242 241 02 90 Fax.: +90 242 241 02 93
info@acrgumruk.com
Tam kapsamlı çözümleme, yönlendirme, planlama, hedefe odaklı organizasyon
Ticareti planlanan ürünün tanımlanması, tarife sınıflandırılması, mevzuat tespiti ve bu mevzuata bağlı dokümantasyonun edinilmesi, işin planlanması ve iktisadi zaman kullanımı ile işlemin sonuçlandırılması.
Her aşamada danışma
İşlem öncesi, esnası ve sonrasında danışma hizmeti ayrıca kanuni sürelerin sonuna kadar geriye dönük arşiv ve takip sistemi, talebe göre online anında takip sistemi anlık bilgi akışı

Müşteri temsilcisi sistemi

İşlem takibinin planlama, operasyon ve muhasebe süreçlerinde tek bir kontak ile takibinin sağlanması

Ahlaki ve hukuki ilkelere bağlılık

İşlemlerin günü kurtaracak sekilde değil ileriye dönük olası problem hesaplamaları da yapılmak sureti ile yapılması ve müsterilerin gümrük idare ve çalışanlarına pozitif tanıtılması, tabi olunan tüm kanun ve tebliğlerin incelenerek cezai sonuçların önlenmesi.

7x24 Destek

En ust duzeye kadar gunun 24 saati iletişim sağlanabilme ve gerekli bilgileri edinme imkanı.
Çözüm üretme:
Mevcut işleyişleri analiz etme ve sorunlari tespit ettikten sonra ileriye dönük iş ve çözüm ortaklarını tespit etmek,

Teknik donanım

Online mevzuat ve Ulukom UND ile online belge onayi, kesintisiz yüksek bantlı internet ve şahsi mail server ile kesintisiz data alışverişi imkanı.

Meslek Etiği

Üniversite mezunu deneyimli kadro ve yine çoğu yüksek okul gümrük bölümü mezunu operasyonel kadro ile mesleğin etik ve kurallarını benimsemiş çalışan ekibi.

Dinamik

Maden ve Tarım alanlar
ında sektörün öncüsü firmalara hizmet vermekle birlikte yeni operasyon süreçlerine adaptasyon ve iş çözümlemesinin minimum zaman ve iş gücü ile hayata geçirilmesi.
Danışma

Sürekli geliştirme ve takip ile elde edilen dış ticaret verilerinin konusunda uzman personelimizin yorumladığı tam ve eksiksiz mevzuat ve dış ticaret danışmanlığı verilmesi, firma nezdinde talebe göre dış ticaret konulu personel eğitim ve seminerleri düzenlenmesi.