Elmalı Mh. 15. Sokak Ömer Lütfi Yalçınkaya İş Merkezi No: 1/3 Muratpaşa - Antalya - TÜRKİYE
Tlf.: +90 242 241 02 90 Fax.: +90 242 241 02 93
info@acrgumruk.com
Hakkımızda...
2002 yılında kurulan şirketimiz, kuruluşundan bu güne gerek çalıştığı firma ve iş ortakları ile saygın, güvenilir ve dürüst ilkeleri ile sektörde edinmiş olduğu yerini korumaktadır.

Firma sahibimiz Ali ACAR önderliğinde, deneyimli, eğtimli ve konusunda uzman personelleri ile yoluna başarıyla devam etmektedir.
Antalya Gümrükler Baş Müdürlüğü'ne bağlı Antalya Gümrükleri'nde profesyonel personellerimiz ve operasyon elemanlarımızla hizmet vermekteyiz.
İşlem hacminin herhangi bir önemi olmaksızın en küçükten en büyük firmaya kadar aynı düzeyde ve eşit hizmeti kaliteli şekilde almak isteyen özel ve tüzel kişiler bizimle çalışabilirler.
Amacımız işlemleri sorunsuz, problemsiz, kar maksimizasyonu güdümü ile ileriye ve büyümeye yönelik şekilde organize ederek kendimizi potansiyel her müşterimizin firma ortağı gibi düşünerek tüm süreci maksimum performans, minimum hata ile yönetmektir.
Güçlü iletişim altyapısı ile hizmet vermiş olduğumuz iş ortaklarımıza hızlı ve doğru bilgilerle dönüş yapmaktayız.
ACR, A Karneli Müşavirleri, ile B Karneli Müşavir Yardımc
ıları ile gümrükleme hizmetleri konusunda İthalat, İhracat ve her türlü gümrük işlemleri konusunda hızlı ve güvenilir hizmetler vermektedir.