Elmalı Mh. 15. Sokak Ömer Lütfi Yalçınkaya İş Merkezi No: 1/3 Muratpaşa - Antalya - TÜRKİYE
Tlf.: +90 242 241 02 90 Fax.: +90 242 241 02 93
info@acrgumruk.com
GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ


Gümrük Mevzuatı Danışmanlığı

Dış Ticaret Mevzuatı Danışmanlığı

GTİP Tespiti

Anında Bilgi Servisi

Dahilde ve Hariçte İşleme

Kambiyo İşlemleri

Raporlama

Sigorta
İTHALAT

İthalat departmanımızdaki müşteri temsilciliği sistemi ile bütün ithalat işlemleriniz başından sonuna kadar sizin için seçilen müşteri temsilciniz tarafından yürütülmektedir.

Gümrükleme operasyonunun tüm aşamalarında Mevzuat Departmanımız sizlere danışmanlık yaparak yol göstermektedir.
İHRACAT

İhracat departmanımızdaki müşteri temsilciliği sistemi ile bütün ihracat işlemleriniz başından sonuna kadar sizin için seçilen müşteri temsilciniz tarafından yürütülmektedir.

İhracat işlemlerinizde hazırlanması gereken tüm dökümanlar ve belgeler (Türkçe Fatura, Yabancı Fatura, Çeki Listesi, Liman Yüklemesi, Konsolosluk Tasdiki) ihracat departmanımız tarafından yapılmaktadır.

Gümrükleme operasyonunun tüm aşamalarında mevzuata hakim personellerimiz sizlere danışmanlık yaparak yol göstermektedir.
ACR Gümrük Müşavirliği, dış kaynak kullanımında ve karmaşık Tedarik Zinciri yönetimi projelerinde deneyimli çözüm ortaklığı ağı ile  müşterilerine çözüm üretmektedir.

Çıkış noktasindan son tüketim noktasina kadar tüm kontrolü tam olarak saglayabilmek için, katılan taraflarla gelişmiş Bilgi işlem teknolojisini de kullanarak birlikte yakından çalışır.